ochrona1 Auto detailing samochodowy polega na doprowadzeniu auta do nienagannego stanu wizualnego, zarówno od strony wnętrza, jak również karoserii. Jest to zoptymalizowany proces czyszczenia, odnowy wnętrza samochodu oraz konserwacji jego elementów, który ma na celu podniesienie walorów użytkowych auta, przedłużenie jego żywotności oraz zwiększenie wartości rynkowej. Car detailing często jest utożsamiany z praniem tapicerki oraz polerowaniem lakieru, które proponują zwykłe myjnie i zakłady blacharsko-lakiernicze. W salonach Ziebart, dogodnie zlokalizowanych m.in. na terenie miasta Poznań i Bydgoszcz, usługę detailingu realizujemy zarówno na samochodach nowych, jak i używanych. Detailing auta w naszym wykonaniu stanowi wieloetapowy proces, do którego przystępujemy po wcześniejszym przeanalizowaniu stanu pojazdu oraz doborze odpowiednich technik czyszczenia i konserwacji. Wszystkie prace wchodzące w skład auto detailingu są przeprowadzane przez wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży auto detailingowej i motoryzacyjnej.

Detaling auta krok po kroku

Detailing samochodowy wykonywany przez naszych pracowników obejmuje czyszczenie, regenerację oraz konserwację wewnętrznej przestrzeni pasażerskiej i zewnętrznej powłoki lakierniczej wraz ze wszystkimi jej elementami. Kompleksowy auto detailing krok po kroku to:
  • mycie i czyszczenie nadwozia, wykonywane przy użyciu specjalistycznych preparatów czyszczących,
  • korekta lakieru, polegająca na pedantycznym czyszczeniu oraz delikatnym polerowaniu zewnętrznej powłoki lakierniczej,
  • zabezpieczenie lakieru twardymi powłokami ochronnymi, które zostały zaprojektowane do przetrwania na karoserii przez rok od aplikacji albo dłużej,
  • detailing wnętrza, obejmujący profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej, dezynfekcję dywaników, detali wizerunkowych i innych trudnodostępnych miejsc.
czyszczenie wnętrza

Zalety i korzyści

Preparaty, które wykorzystujemy w ramach usługi car detailingu, obejmującej m.in. pielęgnację i czyszczenie lakieru, składają się z nano-cząsteczek, skutecznie chroniąc wszystkie lakierowane elementy przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych (soki z drzew, kwaśne deszcze, sól drogowa, osady przemysłowe, itp.). Powłoka, która jest otrzymywana po nałożeniu środków, dodatkowo zabezpiecza lakier przed oksydacją, czyli powstawaniem na jego powierzchni niewidocznych gołym okiem rys, wywołanych zawirowaniami drobin piasku. Fachowo zrealizowany detailing to również łatwiejsze, rzadsze i mniej czasochłonne mycie pojazdu. Najważniejsze korzyści płynące z profesjonalnie przeprowadzonego auto detailingu samochodowego to:
  • znakomita prezencja pojazdu,
  • przedłużenie żywotności auta,
  • większy komfort bezpieczeństwa,
  • usunięcie nieestetycznych śladów dotychczasowej eksploatacji,
  • zwiększenie wartości rynkowej pojazdu.
  • zwiększony komfort użytkowania.
polerowanie maski

Dla kogo jest auto detailing?

Detailing auta ma na celu doprowadzenie pojazdu do idealnego stanu wizualnego – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Procesowi mogą zostać poddane nie tylko auta nowe, ale również używane, kilkuletnie. Zdarza się, że już na samochodach prosto z salonu można dostrzec mikrozarysowania, które powstały np. w trakcie transportu. Wówczas mogą zostać one usunięte, a profesjonalnie przeprowadzona konserwacja lakieru samochodu dodatkowo przedłuży żywotność karoserii i zabezpieczy ją przed działaniem kwaśnych deszczy, soli i osadów przemysłowych.

Detailing aut – czy warto?

To, co pozwala osiągnąć detailing samochodowy, często przechodzi najśmielsze oczekiwania klientów. Zupełnie wypłowiały czy pokryty pajęczynami lakier na pierwszy rzut oka może wydawać się nie do uratowania, ale dzięki takiej usłudze, jaką jest car detailing, samochód może odzyskać utracony blask i znów wyglądać dobrze. Kompleksowa pielęgnacja lakieru i renowacja wnętrza samochodu nie tylko poprawiają estetykę wnętrza, ale również przyczyniają się do zwiększenia jego wartości rynkowej.

Zaufaj ekspertom!

Car detailing jest usługą przeprowadzaną wyłącznie przez wysokiej klasy specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, by doprowadzić samochód do jak najlepszej kondycji. Wszystkie prace są realizowane z dbałością o najmniejsze detale, a wieloletnie doświadczenie, wiedza i wysokiej klasy preparaty stanowią gwarancję uzyskania spektakularnego efektu. Jeśli interesuje Cię profesjonalny auto detailing samochodowy, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy optymalne rozwiązania. Możesz również osobiście odwiedzić jeden z wybranych salonów Ziebart, np. w Poznaniu lub Bydgoszczy.

Zadzwoń lub napisz!

Telefon.: +48 61 222 91 02

   

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?