bmw5-2 Z samochodami jest jak z ludźmi – często decydujące jest pierwsze wrażenie. Nieważne czy chcesz przygotować auto do sprzedaży, czy sprawić, by po prostu prezentowało się efektownie na parkingu i w trakcie jazdy. O ile w przypadku poznawania nowych ludzi zwykle zwracamy uwagę na ich wygląd zewnętrzny, o tyle pierwszy kontakt z autem to ocena stanu karoserii. Im auto lepiej prezentuje się z zewnątrz, tym większą mamy ochotę, by zapoznać się z jego wnętrzem.

Nie jest więc żadną tajemnicą, że jednym z głównych filarów auto detailingu jest kompleksowa ochrona lakieru auta oraz wszelkie prace związane z renowacją karoserii. Uzyskanie zamierzonego efektu możliwe jest na wiele różnych sposobów, a jednym z najbardziej komfortowych, najtańszych i zarazem najskuteczniejszych jest folia ochronna na lakier samochodowy. Jej zastosowanie pozwala na kompleksowe zabezpieczenie lakieru i ochronę karoserii, jednocześnie znacząco poprawiając wygląd zewnętrzny auta.

Profesjonalna ochrona lakieru samochodowego, poprzez zastosowanie folii ochronnej to nie tylko atrakcyjna cena i wysoka jakość usługi. Warto zwrócić uwagę na fakt, że folia doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie przed wieloma czynnikami zewnętrznymi, stanowiącymi potencjalne zagrożenie dla karoserii auta. Należą do nich m.in.:
  • promenowanie UV,
  • ślady i odchody pozostawiane przez ptaki i owady,
  • rysy,
  • uderzające odpryski kamieni, piasku,
  • sól drogowa,
  • agresywna chemia czyszcząca,
  • oleje, smoła, cząstki asfaltu i wiele innych.
Wyżej wymienione czynniki mogą powodować poważne uszkodzenia karoserii, negatywnie wpływając na wizualny stan auta i poważnie obniżając jego wartość. Aplikacja folii ochronnej pozwala w sposób kompleksowy chronić i zabezpieczać lakier samochodowy przed zarysowaniami, zabrudzeniami i innymi negatywnymi skutkami codziennej eksploatacji auta, jednocześnie podnosząc jego walory wizualne.

Folia ochronna na lakier samochodowy

W naszym salonach w Poznaniu i Bydgoszczy wykonujemy w pełni profesjonalne i kompleksowe zabezpieczenie lakieru samochodowego za pomocą bezbarwnej folii ochronnej. Mając na uwadze komfort naszych klientów, oferujemy trzy pakiety ochrony:
  • pakiet podstawowy – folia aplikowana jest na lampy przednie, wnęki pod klamkami, parapet tylnej klapy i lusterka,
  • pakiet rozszerzony – aplikacja folii na elementy pakietu podstawowego oraz dodatkowo na przedni zderzak i część maski,
  • pakiet premium – obejmuje pakiet rozszerzony oraz maskę, słupki szyby i błotniki.
W zależności od tego, który pakiet wybierzesz, możesz cieszyć się kompleksową ochroną, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, wymagań i preferencji. Profesjonalna folia ochronna na samochód, którą aplikujemy w naszym poznańskim salonie to produkt najwyższej jakości, którego trwałość została potwierdzona w wielu testach i niezależnych badaniach, dzięki czemu możesz być pewien, że raz położona folia chronić będzie lakier Twojego samochodu przez wiele długich lat.

Aplikacja folii ochronnej na samochód

Profesjonalna folia ochronna na lakier samochodowy to rozwiązanie niezwykle wygodne i komfortowe. W każdym momencie można ją zdjąć, nie powodując żądnych uszkodzeń lakieru – będzie to idealne rozwiązanie, jeśli np. zechcesz zmienić kolor swojego samochodu!

Polecamy aplikację folii ochronnych zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się przy identyfikacji wizualnej firmowej floty, obejmującej ujednolicenie kolorystyki, logotypów czy nadruków na służbowych pojazdach.

Zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu! Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką aplikację folii ochronnej na lakier samochodowy, a także najwyższą jakość wykonywanych usług. Nasi doświadczeni pracownicy dołożą wszelkich starań, aby Twoje auto prezentowało się jak nowe!