Chcesz gruntownie odświeżyć i odnowić swój samochód? A może szukasz efektywnego sposobu na zwiększenie wartości sprzedaży pojazdu, który będzie wyróżniał się na rynku aut używanych? Przyschnięte owady na masce, resztki asfaltu na nadkolach, drobne rysy i wgniecenia – nie przejmuj się, każdy pojazd z biegiem czasu zyskuje mniejsze lub większe ślady eksploatacji. My, proponując kompleksowy car detailing, dołożymy wszelkich starań, aby usunąć je możliwie najskuteczniej, doprowadzając Twój samochód do jak najlepszej formy!
Auto detailing stanowi zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji (w tym polerowania) oraz konserwacji samochodu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Usługa ta, w ramach której jest przeprowadzana również profesjonalna pielęgnacja lakieru samochodowego, podnosi walory estetyczne oraz użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność, a dodatkowo zwiększa wartość rynkową. Autodetailing samochodowy wykonywany przez naszych specjalistów obejmuje czyszczenie, regenerację i konserwację wewnętrznej przestrzeni pasażerskiej oraz zewnętrznej powłoki lakierniczej wraz z wszystkimi jej elementami. W ramach kompleksowego car detailingu proponujemy również proces zabezpieczania karoserii twardymi powłokami ochronnymi, które zostały zaprojektowane do przetrwania na lakierze przez rok od aplikacji albo dłużej.
Na profesjonalny auto detailing w naszym wykonaniu składa się kilkadziesiąt etapów pracy, w których bierze udział szeroka gama specjalistycznych środków czyszczących i nowoczesnych maszyn. Drobiazgowość powoduje, że prace trwają często po kilkanaście godzin, ale otrzymany efekt jest wart każdego czasu!

Kiedy warto pomyśleć o auto detailingu?

Auto detailing jest polecany nie tylko w przypadku samochodów nowych, pochodzących prosto z salonu, ale również używanych, kilkuletnich. Usługa ta bardzo często jest mylona z myciem tapicerki czy polerką samochodową, które oferuje większość działających na rynku salonów lakierniczych. Tymczasem profesjonalny car detailing to nie tylko odnowa wnętrza samochodu, ale również konserwacja lakieru, wraz ze wszystkimi elementami gumowymi. O auto detailingu warto pomyśleć np. gdy na karoserii pojawiły się drobne rysy i wgniecenia bądź od dłuższego czasu zmagamy się z przyschniętymi, trudnymi do usunięcia resztkami owadów. Wówczas fachowo przeprowadzone odnawianie lakieru samochodowego połączone z gruntowym czyszczeniem wnętrza sprawi, że pojazd odzyska dawny blask i będzie mógł się prezentować niczym w chwili wyjazdu z salonu. Bardzo ważnym etapem car detailingu jest renowacja wnętrza samochodu. Z tego względu usługa ta jest często polecana właścicielom pojazdów z zaplamioną tapicerką czy trudnymi do wyczyszczenia plamami. Gruntowne wysprzątanie i zabezpieczenie poszczególnych elementów odżywkami chroniącymi przed promieniowaniem UV, zapewnia estetyczne efekty wizualne i pozwala jeździć lśniącym samochodem.

Detailing karoserii - odnowienie lakieru

Detailing zewnętrzny to najwyższej jakości usługa renowacji lakieru samochodowego, która ma na celu odnowę wyglądu pojazdu poprzez usunięcie wszelkich zanieczyszczeń oraz nieestetycznych zarysowań. Polega ona na pedantycznym czyszczeniu i bardzo delikatnym polerowaniu karoserii. Szczególnie wymagającym klientom, w ramach samochodowego detailingu zewnętrznego, jesteśmy w stanie zaproponować nieco bardziej agresywną polerkę, która trwa 1-3 dni i pozwala na głęboką renowację lakieru (tego typu odświeżanie lakieru auta nie powinno być jednak przeprowadzane wielokrotnie). Profesjonalne narzędzia i techniki oraz rozbudowane procedury i dwuetapowa kontrola jakości końcowej sprawiają, że przeprowadzone czyszczenie i polerowanie karoserii samochodu zapewni mu piękny wygląd, a także zwiększy jego wartość sprzedaży.
Cena już od: 499 zł
Jeśli zainteresowałeś się usługą lub masz pytania skontaktuj się z nami! Zadaj pytanie! Zadzwoń: +48 61 222 91 02
Zadaj pytanie na temat Detailing karoserii - odnowienie lakieru

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Detailing - odnowienie wnętrza

Detailing wewnętrzny to kompleksowa usługa obejmująca profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej, a także dezynfekcję dywaników, kierownicy, detali wizerunkowych i innych trudno dostępnych miejsc. Drobiazgowa procedura wdrożona przez firmę Ziebart oraz najwyższej jakości preparaty usuwają w ten sposób aż 99% bakterii (czyścimy także miejscowe zabrudzenia oraz plamy. W ramach samochodowego detailingu wewnętrznego proponujemy czyszczenie tapicerki skórzanej i materiałowej, pozostawiając wnętrze samochodu czyste, świeże i jednocześnie wolne od wszelkich szkodliwych zarazków.
Cena już od: 499 zł
Jeśli zainteresowałeś się usługą lub masz pytania skontaktuj się z nami! Zadaj pytanie! Zadzwoń: +48 61 222 91 02
Zadaj pytanie na temat Detailing - odnowienie wnętrza

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?