diamond-01Od dłuższego czasu poszukujesz niezawodnych rozwiązań, które pomogą Ci skutecznie chronić karoserię pojazdu? Chcesz zabezpieczyć samochód nie tylko przed starzeniem się, solą drogową czy ptasimi odchodami, ale także przed szkodliwym działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych?
Wszyscy wiemy, że nasze drogi są dalekie od doskonałych, a samochody, którymi podróżujemy, każdego dnia narażone są na setki różnego rodzaju czynników przyczyniających się do odpryskiwania i matowienia karoserii.
Diamentowa ochrona lakieru DIAMOND GLOSS stanowi jedną z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych form zabezpieczania karoserii nowych pojazdów. Nie należy jej mylić z tradycyjnymi produktami typu wosk, polimer czy silikon. To wyjątkowo mocna i twarda powłoka ochronna, która po aplikacji nie wymaga woskowania i przeprowadzania jakichkolwiek dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych przez okres dwunastu miesięcy.
Diamentowa ochrona lakieru zapewnia samochodowi lśnienie i głębię koloru lepszą niż w chwili wyjazdu z salonu, długotrwale zabezpieczając powłokę lakierniczą przed matowieniem, insektami, solą drogową i wysoką temperaturą.
DIAMOND GLOSS – diamentowa ochrona lakieru to najmocniejsze zabezpieczenie karoserii samochodowej, które dzięki Ziebart Polska teraz może chronić również Twój pojazd!