z_clear-01Rzęsisty deszcz, ogromne kałuże i silnie wiejący wiatr to przeciwnicy, którzy są w stanie skutecznie utrudnić jazdę samochodem nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy. Silnie padający deszcz może znacznie przeciążyć wycieraczki, powodując pozostawienie wody na szybie. Wówczas widoczność zostaje ograniczona w stopniu uniemożliwiającym dostrzeżenie poboczy oraz pojazdów z bezpiecznej odległości. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się innowacyjna niewidzialna wycieraczka.
Rewolucyjne powłoki zabezpieczające szyby, tzw. niewidzialne wycieraczki, są projektowane w ten sposób, aby zapewnić doskonałą widoczność w każdych warunkach atmosferycznych. Są one w stanie oczyszczać powierzchnię szyb bez użycia tradycyjnych wycieraczek, stanowiąc świetnie rozwiązanie zwłaszcza dla tych kierowców, którzy dużo jeżdżą.
Dostępna w ofercie salonu Ziebart Polska niewidzialna wycieraczka Z-CLEAR to jedyna w swoim rodzaju warstwa błyskawicznie odprowadzająca wodę, która ma na celu zwiększenie widoczności oraz ochronę szyby przed przyleganiem do niej różnego rodzaju zanieczyszczeń. Nakładana powłoka związuje się w trwały sposób bezpośrednio ze szkłem, utrzymując się nawet do sześciu miesięcy lub 20 000 kilometrów.

Czy niewidzialna wycieraczka naprawdę działa?

Prawidłowo zaaplikowana niewidzialna wycieraczka przynosi zadowalające efekty nawet przez okres pół roku, zdecydowanie poprawiając bezpieczeństwo podróży. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia kierowcy szybsze dostrzeganie przeszkód na drodze, przez co w znaczący sposób skraca czas jego reakcji na niebezpieczeństwo.
Udowodniono, że najlepsze rezultaty działania niewidzialnej wycieraczki uzyskuje się przy prędkości 70 km/godzinę. Wówczas opływające samochód powietrze błyskawicznie zdmuchuje osadzające się na powierzchni szyby krople deszczu, co sprawia, że staje się ona całkowicie przejrzysta. Przy prędkości ok. 90-100 km/godzinę niewidzialna wycieraczka daje możliwość niemal całkowitego zrezygnowania z tradycyjnych wycieraczek, ponieważ krople deszczu są błyskawicznie zmywane z powierzchni szyb.
Najważniejsze zalety niewidzialnej wycieraczki to:
  • łatwiejsze i szybsze oczyszczanie szyb z lodu w okresie zimowym,
  • sprawniejsze eliminowanie wody z powierzchni szyb,
  • większa odporność szyby na mróz,
  • brak konieczności używania specjalistycznych preparatów czyszczących do szyb,
  • większe bezpieczeństwo podróży.
W jaki sposób przebiega proces aplikacji niewidzialnej wycieraczki? Niewidzialna wycieraczka w salonie Ziebart jest aplikowana przez wykwalifikowanych specjalistów, a cała procedura trwa od jednej do maksymalnie kilku godzin. Zanim zostanie nałożona jedyna w swoim rodzaju warstwa błyskawicznie odprowadzająca wodę, dokładnie sprawdzamy, czy na szkle nie ma uszkodzeń. Niekiedy na szybach można zaobserwować drobne pęknięcia czy tzw. pajączki, które należy usunąć przed aplikacją niewidzialnej wycieraczki (po nałożeniu powłoki ich usunięcie nie będzie już możliwe). Szyba jest dokładnie myta, odtłuszczana, a następnie poddawana procesowi suszenia. Dopiero po wykonaniu tych czynności, może zostać zaaplikowana specjalistyczna powłoka, która poza tym, że będzie skutecznie odprowadzać wodę, to dodatkowo zabezpieczy szybę. Niewidzialna wycieraczka może być aplikowana nie tylko na przednią szybę, ale również na szyby boczne.

Dla kogo niewidzialna wycieraczka?

Niewidzialna wycieraczka jest rewolucyjnym rozwiązaniem na rynku motoryzacyjnym, polecanym w szczególności wszystkim tym kierowcom, którzy dużo podróżują. W rzeczywistości jednak z usługi może skorzystać każdy kierowca, któremu zależy na podniesieniu komfortu oraz na zwiększeniu bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Dzięki niewidzialnej wycieraczce droga jest lepiej widoczna, a kierowca nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych jest w stanie dostrzec różne niebezpieczeństwa. Taka powłoka świetnie poprawia koncentrację i zmniejsza ryzyko wypadku samochodowego.

Po czym poznać, że proces należy powtórzyć?

Niewidzialna wycieraczka stanowi rozwiązanie utrzymujące się do sześciu miesięcy lub 20 000 przejechanych kilometrów. Jeśli zauważymy, że krople wody zamiast spływać z łatwością po szybie, zaczną się rozmazywać, wówczas usługę należy wykonać ponownie. Dzięki tego rodzaju innowacyjnej powłoce z szyby nie tylko znacznie szybciej spływają krople deszczu, ale także łatwiej jest z niej usunąć resztki przyschniętych owadów, błoto i inne zanieczyszczenia. To z kolei sprawia, że szyby samochodu mogą przez długi czas zachować nienaganny wygląd.
Z-CLEAR to najwyższej jakości niewidzialna wycieraczka, która znakomicie sprawdza się zarówno w dzień, jak i w nocy, zwiększając bezpieczeństwo i gwarantując wysoki komfort jazdy.

Zadzwoń lub napisz!

Telefon.: +48 61 222 91 02

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?