Piękne, czyste i zadbane wnętrze samochodu to z całą pewnością marzenie niejednego kierowcy. Delikatna struktura tapicerowanych poszyć sprawia jednak, że ich powierzchnia jest często narażona na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, powodujących przecieranie, zabrudzenie i miejscowe mechacenie.

Prawidłowe czyszczenie i zabezpieczanie tapicerki samochodowej, zwłaszcza w pojedynkę, jest czasochłonnym i skomplikowanym zadaniem. Jednak jeśli oddasz swój pojazd w nasze ręce możesz mieć pewność, że przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań, skutecznie zabezpieczymy wnętrze samochodu, a dodatkowo zostanie ono kompleksowo odświeżone!

W naszym salonie Ziebart w Poznaniu proponujemy profesjonalną ochronę wraz z precyzyjnym czyszczeniem tapicerki samochodowej, stanowiącą idealne zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju uciążliwymi zabrudzeniami. Wysokiej jakości preparaty na bazie starannie wyselekcjonowanych składników wnikają w każde z włókien osobno, sprawiając, że wewnętrzne poszycie pojazdu zyskuje nowy wygląd, stając się jednocześnie bardziej odpornym na przecieranie i blaknięcie kolorów. Czyszczenie tapicerki przeprowadzamy przy wykorzystaniu odpowiednich środków, dzięki czemu otrzymujesz skuteczną ochronę przed olejami, tłuszczami, a także gorącymi oraz zimnymi napojami.

Usługa kompleksowego zabezpieczenia wnętrza samochodu sprawi, że tapicerka będzie wolniej się zużywać, a Ty zapewnisz sobie piękny wygląd siedzeń tak długo, jak tylko zamierzasz użytkować swój pojazd. Ochrona wnętrza wraz z kompleksowym czyszczeniem tapicerki samochodowej, jest najwyższej jakości usługą, na którą udzielamy dożywotniej, rocznie odnawialnej gwarancji.

Korzyści płynące z zabezpieczenia wnętrza w Ziebart

Pokrywamy tapicerkę oraz dywaniki Twojego samochodu specjalnymi powłokami ochronnymi
Zapobiegamy blaknięciu i pękaniu powodowanemu przez ciepło i promienie słoneczne
Decydując się na czyszczenie tapicerki otrzymasz ochronę przed olejami, tłuszczami oraz gorącymi i zimnymi napojami
Tapicerka będzie się wolniej zużywać, zachowa swój kolor oraz będzie odporna na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia
Łatwo usuniesz wszelkie zabrudzenia, które mogą pojawić się podczas eksploatacji samochodu
Impregnujemy również powierzchnie skórzane i zapewniamy ich miękkość i piękny wygląd na długo

Ochrona wnętrza - Inner Guard

Bez względu na to, czy posiadasz w swoim samochodzie materiałowe czy skórzane siedzenia, ich czyszczenie i konserwacja są kluczowe, aby utrzymać tapicerkę w nienagannym stanie przez długi czas. Inner Guard to rewolucyjny sposób ochrony wnętrza pojazdu, dzięki któremu zapomnisz o kłopotach z nieestetycznymi zabrudzeniami, uzyskując jednocześnie silniejszą strukturę materiału.
Inner Guard to kompleksowa i długotrwała ochrona, poprzedzona pełnym detailingiem wnętrza pojazdu, która chroni materiał przed wnikaniem płynów, olejów i tłuszczów, wydatnie przedłużając trwałość pokryć samochodowych.
Cena już od: 899 zł
Jeśli zainteresowałeś się usługą lub masz pytania skontaktuj się z nami! Zadaj pytanie! Zadzwoń+48 61 222 91 02
Zadaj pytanie na temat Ochrona wnętrza - Inner Guard

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?