z-shield-01Stan lakieru to jeden z głównych czynników decydujących o wyglądzie estetycznym pojazdu. Karoseria jest nieustannie narażona na różnego rodzaju uszkodzenia i otarcia, które mogą być powodowane przez sól drogową, kamienie wyrzucane spod kół innych samochodów czy nawet przez gałęzie, nieestetycznie rysując boki auta.

Czym jest folia ochronna na lakier samochodowy?

Folia ochronna na samochód stanowi profesjonalne rozwiązanie przeznaczone do ochrony lakieru samochodowego oraz innych delikatnych elementów karoserii przed efektami:
 • uderzeń kamieni i żwiru,
 • rysami,
 • resztkami pochodzącymi od owadów,
 • plamami od asfaltu i smoły,
 • działania szkodliwych czynników zewnętrznych (m.in. promieniowania UV).
Folia ochronna na lakier samochodowy zapewnia wysoką i niezawodną skuteczność ochrony, dodatkowo niwelując niewielkie uszkodzenia i zadrapania powstałe na karoserii. Folia jest optycznie niewidoczna, dlatego w żaden sposób nie zmienia wyglądu pojazdu, w doskonały sposób go zabezpieczając.

Folie ochronne na samochód Ziebart

Folie ochronne na samochód Ziebart stanowią jedną z najskuteczniejszych form ochrony karoserii samochodowej przez uszkodzeniami fizycznymi. W ramach usług zabezpieczania lakieru, poza samochodowymi foliami ochronnymi Z-SHIELD, proponujemy również znakomite powłoki chemiczne DIAMOND GLOSS, PROTECT-A-SHINE. Folia ochronna na samochód Z-SHIELD dzięki swoim doskonałym właściwościom, stanowi idealną ochronę powierzchni lakierowanych pojazdu, chroniąc je nie tylko przed uderzeniami kamieni, ale również przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, przyspieszającymi degradację powłoki lakierniczej. Folie ochronne można nałożyć na cały pojazd lub jedynie na wybrane elementy karoserii.

Kilka wariantów ochrony lakieru

Ziebart proponuje trzy podstawowe warianty ochrony lakieru poprzez aplikację folii na samochód:
 • podstawowy, obejmujący lampy przednie, wnęki pod klamkami, lusterka oraz parapet tylnej klapy,
 • rozszerzony, w skład którego wchodzi pakiet podstawowy plus zderzak przedni oraz część maski,
 • premium, obejmujący pakiet rozszerzony oraz maskę, słupki szyby i błotniki.

Korzyści płynące ze stosowania folii ochronnych

Pokrycie auta folią ochronną to rozwiązanie pozwalające na zabezpieczenie karoserii samochodowej przed warunkami atmosferycznymi, jak i błotem, ptasimi odchodami, drobnymi zarysowaniami czy nawet przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do wyboru mamy folię bezbarwną lub kolorową, dzięki czemu przy okazji możemy dokonać zmiany koloru pojazdu. Folia ochronna na samochód jest polecana w szczególności właścicielom samochodów nowych i w bardzo dobrym stanie, którzy w przyszłości planują sprzedaż pojazdu. Zarysowania karoserii przytrafiają się każdej, nawet najbardziej uważnej osobie, a co więcej, zaniedbane mogą prowadzić do korozji, i co za tym idzie, obniżenia wartości auta. Podstawową wadą folii ochronnych na lakier samochodowy jest kłopotliwy montaż, dlatego tego typu powłoki powinny być naklejane wyłącznie przez wyspecjalizowanych pracowników. Aplikacja wymaga nie tylko doświadczenia i cierpliwości, ale również odpowiedniego przygotowania karoserii.

Zalety stosowania samochodowych folii ochronnych na lakier to przede wszystkim:

 • zabezpieczają lakierowane elementy karoserii,
 • są odporne na oleje, tłuszcze, sole, rozpuszczalniki, zasady i słabe kwasy,
 • można je w dowolnym momencie zdjąć bez jakiegokolwiek zagrożenia dla powłoki lakierniczej,
 • są polecane nie tylko użytkownikom indywidualnym, ale również flotom samochodowym, korporacjom taksówkowym, firmom kurierskim, samochodom wojskowym i policyjnym, a także wszystkim, którzy chcą posiadać niepowtarzalny pojazd,
 • posiadają gwarancję producenta.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dysponującą specjalistyczną halą wyposażoną w odpowiednie oświetlenie i wysokiej klasy sprzęt warsztatowy. Nasi pracownicy starają się zawsze jak najlepiej przygotować samochód do aplikacji folii ochronnej, poprzez fachowy demontaż klamek, zderzaków, emblematów, zabezpieczeń fabrycznych i innych detali, w ten sposób gwarantując optymalny efekt końcowy oraz najwyższą jakość wykonanej powłoki. Każda folia ochronna na lakier samochodowy w salonie Ziebart jest nakładana przy wykorzystaniu najlepszych preparatów dostępnych na rynku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę zlecenia, powierzchnię samochodu oraz określone wytyczne. Nieustannie dążymy do perfekcji, aby wszystkim klientom w końcowym efekcie móc zaoferować najwyższą jakość naszych realizacji. Jesteśmy w stanie stworzyć, wydrukować, wyciąć i nałożyć dowolną grafikę na Twoje auto! Na wszystkie naklejki i folie ochronne na samochód udzielamy gwarancji.

Zadzwoń lub napisz!

Telefon.: +48 61 222 91 02

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Poznaj nas i nasze możliwości