protect-01Chcesz w prosty i skuteczny sposób ochronić karoserię samochodu przed odłamkami kamieni, szkodliwym działaniem soli i innych substancji chemicznych, mogących prowadzić do jej zniszczenia, co nie tylko zmniejszy walory estetyczne pojazdu, ale także obniży jego wartość rynkową?
W ramach usług związanych z zabezpieczaniem karoserii pojazdów proponujemy wysokiej jakości powłoki na lakier samochodowy w postaci wytrzymałych i trwałych folii PROTECT-A-SHINE.
Powłoka na lakier samochodowy PROTECT-A-SHINE stanowi obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów ochrony karoserii, zabezpieczając ją przed starzeniem się, utlenianiem, solą drogową, ptasimi odchodami, a także przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Tego typu powłoka ochronna nie wymaga woskowania ani jakichkolwiek innych zabiegów pielęgnacyjnych przez okres dwunastu miesięcy. PROTECT-A-SHINE to unikalne zabezpieczenie lakieru, dostępne wyłącznie w salonach Ziebart International Corporation.
Powłoki PROTECT-A-SHINE zostały zaprojektowane z myślą o kompleksowej ochronie najważniejszych elementów karoserii. Tworzą specjalną barierę, zdolną przetrwać nawet rok, zapewniając najwyższy stopień ochrony lakieru.
Oferowane przez nas powłoki ochronne na lakier, poza doskonałymi właściwościami zabezpieczającymi, dbają również o nieskazitelny wygląd samochodu, wydobywając z niego to, co najpiękniejsze, czyli jedyną swoim rodzaju głębię i lśnienie koloru. Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancja producenta.

Dlaczego warto wybrać powłokę PROTECT-A-SHINE?

Powłoka na lakier samochodowy PROTECT-A-SHINE stanowi absolutny przełom w dziedzinie ochrony karoserii. Jest to najnowocześniejsza na świecie forma zabezpieczenia lakieru samochodowego, która doskonale radzi sobie w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, rewelacyjnie odprowadza brud i wodę, a także sprawia, że lakier przez długi czas pozostaje czysty i lśniący. O jej wyjątkowości stanowi trwałość i wytrzymałość, które były najwyższym priorytetem jej twórców.

Najważniejsze zalety powłoki PROTECT-A-SHINE:
  • nieustanna ochronna przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych,
  • wysoka odporność na zarysowania,
  • nadaje powierzchni piękny, trwały połysk oraz wspaniałą gładkość,
  • zapewnia łatwość w usuwaniu zabrudzeń drogowych,
  • doskonały efekt hydrofobowości,
  • chroni przed promieniowaniem UV, korozją i oksydacją lakieru (utlenianiem),
  • gwarantuje ochronę przed oblaniem farbą lub pomalowaniem markerami (tzw. efekt antygraffiti).

W jaki sposób aplikowana jest powłoka?

Powłoka na lakier samochodowy PROTECT-A-SHINE w salonie Ziebart jest nakładana przez wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników, którzy zawsze przed przystąpieniem do aplikacji dbają o perfekcyjne przygotowanie karoserii. W tym celu lakier jest doprowadzany do jak najlepszego stanu, aby nie było na nim śladów żadnych niedoskonałości oraz drobnych zarysowań. Idealne oczyszczenie i wygładzenie powierzchni jest niezbędne, aby powłoka PROTECT-A-SHINE mogła prawidłowo związać się z lakierem.

Uwaga!

Powłoka na lakier samochodowy PROTECT-A-SHINE może być aplikowana zarówno na nowe auta (prosto z salonu), jak również używane (pod warunkiem, że została na nic wykonana profesjonalna korekta lakieru).

Trwała i wytrzymała powłoka na lakier samochodowy PROTECT-A-SHINE jest niemożliwa do usunięcia pod ciśnieniem czy środkami chemicznymi. To wyjątkowo skuteczne rozwiązanie, aby zapewnić karoserii najlepszą ochronę nawet przez okres dwunastu miesięcy.

Poznaj nas i nasze możliwości