Lakier Twojego samochodu już dawno stracił swój blask i przestał zachwycać wyjątkową głębią koloru? A może na karoserii pojawiły się drobne rysy i ślady utlenienia, na które nie działają dostępne w sklepie woski?
Znamy sposób na zażegnanie wyżej wymienionych problemów. Specjalizujemy się w profesjonalnym detailingu karoserii, w ramach którego przeprowadzamy kompleksowe polerowanie i konserwację lakieru samochodowego, używając do tego celu wyłącznie wysokiej jakości środków chemicznych i sprawdzonych technologii.
Klientom, którzy chcą przywrócić swojemu pojazdowi nowy wygląd, proponujemy usługę renowacji lakieru RENU-A-SHINE. To profesjonalny detailing karoserii, obejmujący bardzo delikatne polerowanie auta, przygotowujące powłokę lakierniczą pod nałożenie warstwy ochronnej oraz aplikację odpowiednio mocnej warstwy wosku, zabezpieczającej lakier przed zadrapaniami, zarysowaniami, solą drogową i działaniem szkodliwych czynników pogodowych.
Polerka samochodowa wraz z odnową lakieru, wykonywana w ramach RENU-A-SHINE stanowi skomplikowany, wieloetapowy proces, mający na celu przywrócenie karoserii do stanu „jak nowy”. Każdy element jest starannie sprawdzany i precyzyjnie wykańczany. Usługa regeneracji lakieru samochodowego po zakończeniu nie wymaga stosowania jakichkolwiek innych zabiegów pielęgnacyjnych przez okres około trzech miesięcy.

Dla kogo polerowanie i renowacja lakieru?

Polerowanie i renowacja lakieru samochodowego to usługa mająca na celu przywrócenie fabrycznego stanu lakieru i blasku. Jest skierowana przede wszystkim do właścicieli pojazdów narzekających na zmatowienie karoserii. Niezwykle delikatne polerowanie auta pozwala na kompleksowe usunięcie rys i wszelkich zmatowiałości, które pojawiły się na pojeździe w ciągu dotychczasowej eksploatacji. Polerka samochodowa polega na dogłębnym oczyszczaniu karoserii od nagromadzonych osadów i wytrąceń, powstałych na skutek soli drogowej, soków z drzew, używanych detergentów.

Polerowanie lakieru może być wykonywane nie tylko w przypadku używanych samochodów, ale również tych nowych, które dopiero co wyjechały z salonu. W takiej sytuacji zaaplikowanie odpowiednio mocnej warstwy wosku pozwala na zabezpieczenie karoserii na długie lata, by pojazd cieszył nasz wzrok pięknym wyglądem i blaskiem.

W jaki sposób jest wykonywane polerowanie lakieru?

Kompleksowa usługa RENU-A-SHINE, w skład której wchodzi polerka, odnowa oraz konserwacja lakieru samochodowego jest procesem wieloetapowym, składającym się z następujących czynności, takich jak:
  • oczyszczanie karoserii z obcych wytrąceń,
  • pomiar grubości powłoki lakierniczej,
  • opracowanie indywidualnego planu polerowania,
  • zabezpieczenie elementów plastikowych i gumowych,
  • renowacja lakieru i usuwanie rys specjalistycznymi pastami polerskimi,
  • aplikacja powłoki ochronnej, zabezpieczającej lakier przed zadrapaniami, zarysowaniami, solą drogową oraz działaniem szkodliwych czynników pogodowych.

Na jakie efekty można liczyć?

Właściwie przeprowadzona regeneracja lakieru samochodowego, pod warunkiem prawidłowej pielęgnacji i troskliwej eksploatacji, sprawi, że odpolerowana i błyszcząca karoseria będzie nas cieszyć swoim wyglądem przez okres od trzech do maksymalnie sześciu miesięcy. Usługę można uzupełnić o aplikację ceramicznej lub kwarcowej powłoki ochronnej, która jest w stanie wydłużyć ten okres nawet do jednego-dwóch lat.
Twoje auto może wyglądać jak nowe. Nie wierzysz? Odwiedź firmę Ziebart, a przekonasz się, że starannie przeprowadzona renowacja lakieru samochodowego sprawi, że Twój pojazd nabierze odmienionego, niepowtarzalnego wyglądu!

Poznaj nas i nasze możliwości