mercedesw221s600
Kategoria
Powłoka Diamond Gloss
6

Informacja o Realizacji

Firma Ziebart Polska powstała ponad pięćdziesiąt lat temu, a jej główną specjalnością jest profesjonalny auto detailing. Jedną z naszych ostatnich realizacji jest detailing zewnętrzny i wewnętrzny Mercedesa S600, w ramach którego zostało wykonane polerowanie lakieru samochodowego, zabezpieczenie nadwozia powłoką Diamond Gloss oraz precyzyjne czyszczenie tapicerki. Usługi proponowane przez Ziebart Polska pozwalają odnowić wygląd pojazdu poprzez usunięcie najmniejszych zabrudzeń i nałożeniu profesjonalnych powłok ochronnych (zarówno chemicznych jak i specjalnych przezroczystych folii), zapewniając samochodowi piękny wygląd, a przy okazji zwiększając jego wartość.

Ochrona lakieru Diamond Gloss

Topowym rozwiązaniem oferowanym przez markę Ziebart jest Diamond Gloss, diamentowa ochrona lakieru. Bazująca na twardych żywicach powłoka została zaprojektowana w ten sposób, by możliwie jak najskuteczniej chronić karoserię pojazdu. Przed nałożeniem powłoki ochronnej, pracownicy naszej firmy wykonują kompleksowy detailing karoserii. Etapy całej usługi wyglądają następująco:
 • Mycie auta

  zabrudzona maska samochodowazabrudzone felgi

  Proces ten obejmuje czyszczenie karoserii przy pomocy najwyższej jakości środków czyszczących, a następnie usuwanie zabrudzeń przy użyciu specjalnej glinki, umożliwiającej eliminację z lakieru m.in. smoły, żywicy i innych zanieczyszczeń. Myciu poddawane są również felgi oraz opony i inne elementy nadwozia, nawet te trudno dostępne.

 • Polerowanie

  polerowanie maskiPo umyciu i dokładnym wysuszeniu auta mikrofibrą i sprężonym powietrzem we wszystkich szczelinach, wykonujemy profesjonalne polerowanie samochodu, mające na celu przede wszystkim poprawę wyglądu pojazdu. Czynność ta pozwala bezpiecznie i skutecznie zlikwidować rysy na lakierze samochodu powstałe podczas codziennego użytkowania pojazdu. Profesjonalny detailing karoserii ma na celu przywrócenie powłoki lakierniczej do stanu, w którym będzie ona wyglądać „jak nowa”.
 • Nanoszenie Diamond Gloss

  Następnie, po wykonaniu polerowania samochodu, aplikowana jest diamentowa ochrona lakieru Diamond Gloss. Jest to najnowocześniejsza i zarazem najskuteczniejsza forma zabezpieczenia lakieru samochodowego, zapewniająca głębię koloru oraz lśnienie karoserii lepsze, niż w chwili wyjazdu auta z salonu. Preparat Diamond Gloss jest nanoszony mechanicznie na duże powierzchnie oraz ręcznie na małe i trudno dostępne miejsca. Diamentowa ochrona lakieru skutecznie chroni karoserię przed starzeniem się, utlenianiem, solą drogową oraz niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.
 • Zalety

  Profesjonalny detailing stanowi efektywny sposób na poprawę wyglądu i zwiększenie wartości pojazdu. Jest to zoptymalizowany proces czyszczenia, renowacji oraz konserwacji samochodu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W przypadku nowych samochodów jego główną zaletą jest ochrona lakieru, natomiast u starszych pojazdów usługa ta podnosi walory estetyczne i użytkowe aut, przywracając im wygląd “jak nowy” i dodatkowo zabezpieczając karoserię.

Ochrona wnętrza Inner Guard

Usługa Inner Guard, w ramach której wykonujemy m.in. dokładne czyszczenie tapicerki samochodowej, stanowi idealne zabezpieczenie wnętrza auta przed różnego rodzaju uciążliwymi zabrudzeniami. Inner Guard to kompleksowa i długotrwała ochrona, poprzedzona pełnym detailingiem wnętrza pojazdu, która ma na celu skuteczną ochronę materiału przed wnikaniem płynów, olejów i tłuszczów.
 • Czyszczenie tapicerki

  czyszczenie dysz nawiewumycie skórzanej tapicerki

  Pierwszym etapem usługi jest mycie, pranie i odkurzanie tapicerek. Do tego celu używane są specjalistyczne preparaty, również bakteriobójcze i sprężone powietrze w celu usunięcia najmniejszych drobin z trudno dostępnych miejsc. Środkiem Ziebart Wash-N-Shine są precyzyjnie myte wnęki drzwi i bagażnika. Poza czyszczeniem szyb i deski rozdzielczej, usługa obejmuje m.in. dezynfekcję podsufitki, osłon przeciwsłonecznych oraz tylnej półki specjalistycznym preparatem Ziebart.

 • Nanoszenie preparatów Inner Guard

  W zależności od materiałów, nanoszone są preparaty chroniące skórzaną lub tkaninową tapicerkę, a także elementy z tworzyw sztucznych. Na detale materiałowe jest aplikowany środek Ziebart Fabric Protector, natomiast na uszczelki drzwi i bagażnika Ziebart Tire Shine Dressing.
 • Zalety

  wyczyszczony fotel skórzanyodkurzanie tapicerki

  Ochrona wnętrza Inner Guard wyraźnie przedłuża trwałość tapicerek samochodowych, sprawiając, że wszelkie zabrudzenia, które pojawią się w trakcie eksploatacji auta, stają się łatwiejsze do usunięcia. Usługa dodatkowo zapobiega blaknięciu i zużywaniu się tapicerki, czyniąc ją znacznie bardziej odporną na różnego rodzaju zanieczyszczenia.

 • Niewidzialna wycieraczka Z-Clear

  Niewidzialna wycieraczka Z-Clear stanowi rewolucyjną powłokę błyskawicznie odprowadzającą wodę, zapewniając znakomitą widoczność i skutecznie chroniąc szybę przed przyleganiem do niej zanieczyszczeń.
 • Czyszczenie szyby

  Pierwszą czynnością, poprzedzającą aplikację powłoki Z-Clear, jest precyzyjne czyszczenie szyby specjalnie stworzonym do tego celu preparatem Ziebart Zee Glass Cleaner.
 • Nanoszenie powłoki Z-Clear

  Po wyczyszczeniu szyby, aplikowana jest na nią powłoka Z-Clear, która związuje się bezpośrednio ze szkłem, utrzymując się nawet do sześciu miesięcy lub do 20 000 przejechanych kilometrów.
 • Zalety

  Powłoka Z-Clear została zaprojektowana w ten sposób, aby zapewniać doskonałą widoczność w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Niewidzialna wycieraczka znakomicie sprawdza się zarówno w dzień, jak i w nocy, zwiększając bezpieczeństwo i przyczyniając się do większego komfortu jazdy.

Inspekcja

DSC_4521_Najwyższy poziom usług oferowanych przez Ziebart zapewnia podwójna kontrola jakości, w ramach której pracownik oraz menadżer dokładnie oceniają auto pod kątem zrealizowanych procedur. Wydając pojazd dokonywane jest jeszcze jedno sprawdzenie w obecności klienta, aby ten przekonał się, że zostały wykonane wszystkie elementy.

Zainteresowany usługą? Zadzwoń lub napisz!

Telefon.: +48 61 222 91 02

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?